Zapraszam do mojej aktualnej galerii ilustracji na ArtStation:

https://www.artstation.com/lacedemon

 

Antyk

Średniowiecze

XVI – XVIII Wiek

 

 


Okres Napoleoński

XIX Wiek

I Wojna Światowa

II Wojna Światowa

XX i XXI Wiek

Fantastyka

Komentarzy do 25 thoughts on “Galeria

 • Październik 21, 2013 z 15:43
  Permalink

  Trafiłem przypadkiem, ze strony Surge Polonia. Chciałem tylko powiedzieć „Dziękuję”. Galeria zapiera dech, prace są fantastyczne. To w sumie tyle, wracam do oglądania.

  Powtórz
 • Październik 24, 2013 z 23:02
  Permalink

  Świetne prace! Niesamowite!
  Gratuluję i czekam na więcej! :)

  Powtórz
 • Grudzień 28, 2013 z 20:57
  Permalink

  Husarię, chętnie widziałbym na swojej koszulce :) Robi wrażenie :)

  Powtórz
 • Styczeń 4, 2014 z 17:50
  Permalink

  Panie Mariuszu, coś pięknego, gratuluję talentu i z niecierpliwością czekam na więcej. Pozdrawiam.

  Powtórz
 • Styczeń 4, 2014 z 20:21
  Permalink

  Prace są genialne, kiedyś chciałem kupić. Wczoraj trafiłem tu http://www.mariuszkozik.com/all/ ale cena mnie przeraża. Ponad 100$ za największy format w papierze. Zdaję sobie sprawę że reprodukcje mają takie ceny, ale to nie na naszą statystyczną polską kieszeń. Prace idą poza tym z zagranicy co podraża koszta. Szkoda.

  Powtórz
 • Styczeń 28, 2014 z 18:33
  Permalink

  NIESAMOWITE !!! tyle chyba umiem napisać bo koparka opadła i muszę jej poszukać….. będę tu zaglądał w nadziei że zobaczę jeszcze więcej…. Można prosić o jeszcze więcej, a szczególnie polskich żołnierzy !!!

  Powtórz
 • Maj 16, 2014 z 13:32
  Permalink

  Na Strefie Militarnej przydałaby się wystawa Pańskich prac, zwłaszcza, że w tym roku wypada 100 rocznica rozpoczęcia I wojny światowej, więc pewnie ludu się zjedzie 😉 A osobiście, tak po cichu, liczę na to, że kiedyś czas pozwoli Panu uwiecznić któregoś z naszych sławnych pilotów z II wojny światowej w jego maszynie (coś w stylu tych Bf-ów), choć zdaję sobie sprawę, że tematów jest zawsze nieporównywalnie więcej do możliwości :) Świetne prace – technika, światło, emocje, ruch… Pełen szacunek 😀

  Powtórz
  • Maj 16, 2014 z 15:33
   Permalink

   Jeśli tylko czas na to pozwoli to z przyjemnością zajmę się tematem udziału naszych pilotów w Bitwie o Anglię. Najpewniej będzie to dywizjon 303 z pięknym Hurricane’m Zumbacha lub Łokuciewskiego. Ten ostatni jest najbliższy mojemu sercu gdyż również pochodził z Lublina. Również Cyrk Skalskiego jest wdzięcznym tematem, bardzo zresztą podobny do dzieła o którym Pan wspomniał.

   Co do Strefy Militarnej to po prostu ilość bieżącej pracy i zleceń uniemożliwia mi udział w takich imprezach.

   Powtórz
 • Sierpień 20, 2014 z 20:17
  Permalink

  Prace są bardzo ładne, szkoda tylko że brak wśród nich mało oklepanych polskich tematów, np. piechoty koronnej z końca XVIII wieku. Gwardziści w czerwonych kurtkach z granatowymi spodniami i kaszkietami stanowiliby piękny temat w malarstwie :).
  Życzę dalszych sukcesów, tak jak w przypadku wykorzystania pańskich prac w grze Rome II.
  Pozdrawiam

  Powtórz
 • Październik 6, 2014 z 19:28
  Permalink

  Nie mogę wyjść z podziwu nad tymi pracami! Cudowne, przepiękne!

  Powtórz
 • Październik 9, 2014 z 13:37
  Permalink

  Swietne prace…poziom detali i realizm wyzszy niz u J.Shumate’a. Jakies szanse na arty dotyczace czasow poznego imperium rzymskiego?

  Powtórz
  • Listopad 3, 2014 z 16:27
   Permalink

   Jeszcze w tym roku ukażą się dwie sceny z IV i V w. :)

   Powtórz
 • Luty 15, 2015 z 22:21
  Permalink

  Pracę naprawdę przepiękne, tylko gratulować talentu :) tylko błagam, więcej prac o feudalnej Japonii, te wojny klanów.. Ach, tacy ludzie jak pan ożywiają historię, rozgrywa się na nowo po raz kolejny fascynując kolejnych. Byłbym wdzięczny gdyby zdołał pan stworzyć kilka równie wspaniałych jak te prac nawiązujących tematyką do japońskiej wojny o szogunat 😀 trzymam kciuki 😉

  Powtórz
 • Lipiec 19, 2015 z 14:14
  Permalink

  Hello Mariusz!
  I am interested in buying the King Tiger digital art u made for Slitherine, that King Tiger in snow, with the destroyed T-34 in the background. It seems i cant find that image in your shop. Is there any other way to get a hold of it? Thank You!

  Powtórz
 • Styczeń 19, 2016 z 19:20
  Permalink

  Świetne prace! Podziwiam pańskie przywiązanie do szczegółów.
  Życzę dalszych sukcesów i czekam na kolejne prace! 😀

  Powtórz
 • Styczeń 19, 2016 z 19:55
  Permalink

  Panie Mariuszu,
  wielkie szczęście mieć taki talent i jeszcze większe móc go pokazać. Jestem pod wielkim wrażeniem. Życzę dalszych sukcesów i trzymam kciuki za więcej.

  Powtórz
 • Styczeń 19, 2016 z 22:03
  Permalink

  o! kurcze…rzeczywiście wszystkie grafiki robią wielkie wrażenie,ale mnie coś innego zdumiewa, bogactwo wyobraźni autora! Chciałbym jakiś element tej polskiej Husarii ulokować na moim motocyklu.Ale wiem,że takie prace są chronione prawem autorskim, tylko w całości czy tylko części?
  Jak to można zrobić? trzeba uzyskać zgodę autora??Pozdrawiam, moją wyobraźnie też Pan poruszył i chociaż mam 64 lata to skóra mi się jeży na karku…w Wikipedii też są ulokowane te grafiki.

  Powtórz
 • Luty 20, 2017 z 23:01
  Permalink

  Wspaniałe prace , zapierające dech w piersiach. Mam propozycję : zbliża się setna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego, może kilka prac na ten temat , może zainspirują władze Poznania i Wielkopolski do działań typu mural lub duże bilbordy w mieście lub miastach. Pamiętajmy że to powstanie zakończyło się zwycięstwem. Tematyka może być różna : piechota, kawaleria, lotnictwo , pociągi pancerne, walka o forty, zdobycie lotniska itp.

  Powtórz
 • Marzec 1, 2017 z 00:27
  Permalink

  Dziękuję za wspaniałe, genialne grafiki. Niesamowite przeżycie.

  Powtórz
 • Lipiec 31, 2019 z 18:56
  Permalink

  This is beautiful artwork! Congratulations! It keeps amazing me.

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *